MÖBLER / Byråar, sekretärer / Tallboy 11356319
nr 1135 6319
Tallboy
1890-tal, valnöt, längd: 75 cm, djup: 52 cm, höjd: 158 cm
Kondition: slitage, del saknas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 9 oktober 2017
kl 19:06:21
7/10 11:12:20
1.100 kr
9/10 18:45:05